O NAS

MediPark to centrum medyczne stworzone z myślą o najmłodszych Pacjentach oraz o ich Rodzicach. Wyróżnia Nas kompleksowe podejście od oferty oraz wysoki standard świadczonych usług. W MediPark znajdziecie Państwo najlepszych Specjalistów wszystkich dziedzin medycyny oraz terapii dziecięcej, jak również wybranych specjalistów medycyny dla dorosłych. Zajmujemy się Waszymi Dziećmi już od momentu poczęcia, aż do wejścia w dorosłe życie. Zaufało Nam już ponad 20 000 pacjentów – zaufaj i Ty. ZAPRASZAMY!


NASZA MISJA

Wiemy, jak często rodzice już od momentu ciąży, a następnie dalszej obserwacji swoich Dzieci zastanawiają się czy wszystko jest w porządku, ponieważ pragną, aby ich Pociechy tryskały zdrowiem i energią. W MediPark znajdziecie Państwo specjalistów, którzy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wierzymy, że profilaktyka, wczesnorozwojowa diagnostyka i terapia dają szansę Dzieciom na zdrowie i prawidłowy rozwój.

Wierzymy, że łatwiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego w sercu Mokotowa stworzyliśmy miejsce, w którym Dzieci od pierwszych dni życia zostaną objęte profilaktyką zdrowotną i wsparciem w ich rozwoju, a rodzicie będą mogli skorzystać z wybranych usług.

Pliki do pobrania


logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.