PROTETYKA

Wszelkie zmiany w uzębieniu, które obniżają estetykę uśmiechu, negatywnie wpływają na komfort życia pacjenta. Protetyka ma za zadanie odtworzyć braki, odbudować zgryz i zęby starte lub zniszczone chorobowo. Jeżeli zęby są zbyt małe, mocno pościerane lub przebarwione zadaniem protetyka jest oddać im pełny, zdrowo i estetycznie wyglądający kształt. W MediPark Warszawa oferujemy kompleksowe leczenie protetyczne, które pozwala na odzyskanie pięknego uśmiechu, a tym samym – pewności siebie. Wybór odpowiedniej metody, dzięki której zmieni się kształt i kolor zębów, a także uzupełnienie wywołanych próchnicą ubytków to podstawa do osiągnięcia pożądanych efektów. Duże i pełne zęby poprawnie odtworzone i dobrane do cech twarzy pacjenta dają efekt Anti-aging czyli najprościej… odmładzają wygląd twarzy o parę lat! Wpływają pozytywnie na psychikę i komfort życia pacjenta, który na nowo bez skrępowania obdarza otoczenie promiennym uśmiechem. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu stomatologii protetycznej, które wykonują doświadczeni specjaliści: wysokiej jakości licówki, w tym licówki porcelanowe, pełnoceramiczne, korony i mosty, protetyka na implantach, a także protezy.

W oparciu o protokół zdjęcia – model – waxup – mockup specjaliści przygotowują projekt kształtu i koloru nowego uśmiechu pacjenta, który chce poprawić estetykę swoich zębów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii efekty planowego leczenia protetycznego pacjent może zobaczyć jeszcze przez rozpoczęciem zabiegów. Jak to możliwe? Podczas pierwszej wizyty pacjentowi są robione zdjęcia uzębienia, wykonywany jest skan uśmiechu przy zastosowaniu skanera wewnątrzustnego. Specjalista przygotowuje wizualizację nowego uśmiechu, a także plan pełnego leczenia protetycznego. Projekt ten jest niezbędny, aby efekty pracy były zgodne z oczekiwaniami pacjenta. Kluczowe jest przy tym zachowanie estetyki, która ma duży wpływ na rezultaty leczenia.

Customizowane korony i licówki wykonujemy przy ścisłej współpracy z światowej klasy ceramistami – nowy uśmiech jest charakteryzowany tak aby był „jak własny”, a pacjent nie miał uczucia sztucznych zębów. Przy pracy na pojedynczych zębach umawiamy indywidualne wizyty u ceramisty, który „maluje” ząb wpasowując do reszty łuku.

NASI LEKARZELEK. DENT.

LILIANA KOT- BANASZEWSKA


Protetyka, stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, karierę rozpoczynała w Szkole Sztuk Pięknych i dalej pielęgnuje pasję do projektowania i fotografii. Jest lekarzem dentystą z dużym doświadczeniem w zakresie stomatologii zachowawczej, leczeniu kanałowym pod mikroskopem jak również protetyki. Odbyła liczne kursy w zakresie rehabilitacji narządu żucia, odbudowy zgryzu, Digital Smile Design, implantoprotetyki. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Pasjonuje się analizą estetyki twarzy, przeprowadziła liczne metamorfozy uśmiechu pacjentów, niektóre z nich we współpracy z lekarzami medycyny estetycznej. Do każdej przemiany pacjenta podchodzi holistycznie, dbając w pierwszej kolejności o aspekty zdrowotne, eliminując wszelkie czynniki chorobowe oraz przeprowadzając szczegółową diagnostykę. Korony i licówki wykonuje we współpracy ze światowej klasy ceramistką. Czuje misję zapewnienia jak najlepszego efektu estetycznego wykorzystując w tym fotografię i skaner wewnątrzustny. Niedawno rozpoczęła dwuletni kurs medycyny estetycznej w Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging.
LEK. DENT.

KAMIL SIDOROWICZ


Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od tego czasu realizuję się jako lekarz dentysta pomagając innym uzyskać pełny i zdrowy uśmiech.
Fascynują mnie nowoczesne technologie wykorzystywane w stomatologii, które usprawniają oraz zwiększają powodzenie realizowanych planów leczenia.GALERIA ZDJĘĆ


logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.