GINEKOLOG


http://www.medipark.pl/wp-content/uploads/2016/08/ginekologia.jpg


Ginekolog – specjalista dla małych i dużych kobiet

W ramach oferty ginekologicznej, MediPark troskliwie zabezpiecza potrzeby  małych Kobietek i dorosłych Kobiet.

Wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny gwarantują naszym Pacjentkom pełną diagnostykę chorób dziewczęcych i kobiecych. Podchodzimy do każdej Pacjentki indywidualnie zapewniając również kompleksowy
zakres usług.

Ginekologia kobiet:

  • konsultacje
  • badania diagnostyczne
  • prowadzenie ciąży
  • USG 3D/4D
  • diagnostyka prenatalna:
  • badania laboratoryjne
  • dietetyka
  • fizjoterapia dla kobiet w ciąży i w połogu  > DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • pakiety dla kobiet w ciąży  > DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TEST PANORAMA

Wykonywany do 9 tygodnia ciąży jako nieinwazyjne przesiewowe badanie genetyczne. Rezultatem badania jest spersonalizowany wynik punktowy pozwalający oszacować potencjalne ryzyko wystąpienia u dziecka schorzeń genetycznych takich jak zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera.TEST PAPPA

Wykonywany pomiędzy 10 a 14 tygodniem ciąży jako badanie przesiewowe głównie w kierunku zespołu Downa, zespołu Edwardsa i zespołu Patau. Składa się z oceny biochemicznych parametrów krwi matki i parametrów ultrasonograficznych płodu.


SPECJALIZACJA

GINEKOLODZYDr

Jolanta Szufladowicz – Woźniak


Specjalista I i II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Odbyła praktyki zagraniczne w szpitalach uniwersyteckich w Rotterdamie i w Bernie. Uczestniczyła również w stażach zagranicznych w Queen Charlotte’s Maternity Hospital oraz w King’s College Hospital w Londynie.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu ośrodkach medycznych. W Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa- Mokotów, w Instytucie „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka”- Poradnia Ginekologii Dziecięcej. Następnie zaczęła pracę w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie na stanowisku Zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczego.

Poza ogromnym doświadczeniem zawodowym Pani Doktor jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą z fantastycznym podejściem do Pacjentek.
Dr n. med.

Jerzy Zwoliński


Specjalista ginekolog położnik.
Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie.
Wybitny specjalista ultrasonografii. Posiada certyfikaty: Fetal
Medicine Foundation, Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Sekcji Terapii Płodu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Fundacji Niemiecko-Polskiej ‘Edukacja w Położnictwie i Ginekologii’ w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej
i terapii płodu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, patologii ciąży, terapii płodu, powikłań położniczych oraz kolposkopii.
Wykładowca na kursach ultrasonograficznych oraz konferencjach naukowych.
Dr

Ewa Zwolińska


Ginekolog, położnik.
Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny będąc wielokrotną stypendystką i stażystką ośrodków zagranicznych (Włochy, Indie, Tanzania). Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat Fetal Medicine
Foundation z Londynu do wykonywania badania USG w 11 – 13 tygodniu ciąży z oceną przezierności karkowej i kości nosowej oraz testów PAPPA.
Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej, wykonywaniu badań USG (również 3D i 4D) oraz ginekologią zachowawczą.

Lek. med.

Andrzej Iwaniuk


Specjalista ginekolog położnik.
Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.