GINEKOLOG


ginekolog dobry polecany warszawa


Ginekolog dziecięcy – specjalista do spraw szczególnie ważnych i delikatnych

Wzrastająca wśród kobiet świadomość dotycząca tego, jak istotne jest dbanie o profilaktykę ginekologiczną, sprawia że coraz częściej badania w razie potrzeby przeprowadza się także w wieku nastoletnim. Niektóre problemy wymagają konsultacji medycznej już na wczesnym etapie rozwoju płciowego dziewczynek, dlatego ginekologia dziecięca jest tak ważną dziedziną, gdy chodzi o wykrywanie i leczenie nieprawidłowości.

Problemy natury kobiecej wymagają szczególnej troski. Ginekolog dziecięcy to wyjątkowy lekarz, który z delikatnością podchodzi do problemów najmłodszych Pacjentek i zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem:

  • wrodzonych wad narządów płciowych, infekcji narządów płciowych, zmian w przydatkach (torbiele, guzy),
  • zaburzeń miesiączkowania u dziewcząt (brak miesiączek, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączkowanie, krwawienia młodocianych),
  • zaburzeń dojrzewania płciowego (przedwczesne i opóźnione dojrzewanie) oraz innymi zaburzeniami hormonalnymi (zespół policystycznych jajników, nadmierne owłosienie, trądzik).

SPECJALIZACJA

GINEKOLODZY



Dr

Jolanta Szufladowicz – Woźniak


Specjalista I i II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Odbyła praktyki zagraniczne w szpitalach uniwersyteckich w Rotterdamie i w Bernie. Uczestniczyła również w stażach zagranicznych w Queen Charlotte’s Maternity Hospital oraz w King’s College Hospital w Londynie.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu ośrodkach medycznych. W Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa- Mokotów, w Instytucie „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka”- Poradnia Ginekologii Dziecięcej. Następnie zaczęła pracę w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie na stanowisku Zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczego.

Poza ogromnym doświadczeniem zawodowym Pani Doktor jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą z fantastycznym podejściem do Pacjentek.



logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.