DIETETYK


https://www.medipark.pl/wp-content/uploads/2016/08/shutterstock_248384998.jpg


Stres, brak ruchu i złe odżywianie to prosta droga do chorób określanych mianem cywilizacyjnej epidemii. Wszyscy wiemy, że możemy poprawić stan swojego zdrowia i  mamy realny wpływ na długość oraz jakość swojego życia.

Czy łatwo odpowiedzieć na pytania : co jeść, gdy mamy nadciśnienie, cukrzycę, jesteśmy po udarze czy zawale serca? Czy w czasie przeziębienia warto zjeść rosół czy drożdżówkę, a może lepsza głodówka? Jak odżywiać się w czasie niskiej aktywności fizycznej? Czy zdrowe odżywiania ma wpływ na nasz nastrój i zdrowie psychiczne?

W MediPark uzyskasz odpowiedź na te pytania, a także dowiesz się jak wdrożyć zmiany w zwyczajach żywieniowych i, co ważne, jak w nich wytrwać. Pomożemy zadbać o właściwą dietę, która da poczucie dobrze spełnionego obowiązku wobec siebie samych w tych wymagających czasach.

Konsultacje dietetyczne dotyczą:

  1. Poradnictwo zdrowego odżywiania u dorosłych z nadwagą i otyłością.
  2. Poradnictwo dietetyczne w chorobach zakaźnych i niezakaźnych.
  3. Układanie jadłospisów w dietach leczniczych i redukcyjnych.
  4. Kontroli i współpracy nad utrzymaniem ustaleń dietetycznych.
  5. Prowadzenia rozmów, warsztatów, treningów zdrowego odżywiania w ramach promocji zdrowia.

opracowanie

mgr Wioletta Rządkowska-Sygit

dietetyk


DIETETYCYMgr

Beata Lewonowska


Dyplomowany dietetyk kliniczny z ponad 20 letnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenie Osób Chorych na Celiakię i na Diecie Bezglutenowej oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci przy Centrum Zdrowia Dziecka. Specjalizuje się w terapii żywieniowej dla osób z insulinoopornością i cukrzycą 2 oraz w chorobach autoimmunologicznymi i niedoczynności tarczycy. Poszukuje przyczyn nadwagi i złego samopoczucia w diecie i stylu życia.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.