DIETETYK


https://www.medipark.pl/wp-content/uploads/2016/08/shutterstock_253429321.jpg


Do tego specjalisty zapraszamy w przypadku kiedy dziecko cierpi zarówno na choroby dieto-zależne, ale również w przebiegu alergii, chorób endokrynologicznych, neurologicznych oraz ADHA i ADD.

Dietetyk pomoże w ułożeniu prawidłowego jadłospisu dla wszystkich dzieci, gdyż wszystkie są zagrożone niedowagą, lub nadwagą, które to, niosąc za sobą poważne konsekwencje zdrowotne w dalszym okresie ich życia, przyczyniają się do wad postawy, płaskostopia oraz innych dysfunkcji ruchowo – psychologicznych.

Dieta powinna być dla dziecka przyjemnością, początkiem do trwałych zmian, dlatego nie może eliminować tak uwielbianego przez najmłodszych słodkiego smaku. W naszym Centrum podpowiemy Państwu jak wprowadzać do jadłospisu dzieci pełnowartościowe posiłki i jak zachęcić dziecko do ich spożycia z przyjemnością i apetytem.

Pierwsza wizyta u dietetyka obejmuje dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, pomiary antropometryczne, analizę składu ciała oraz otrzymanie najważniejszych zaleceń dietetycznych i terapeutycznych.


DIETETYCYMgr

Beata Lewonowska


Dyplomowany dietetyk kliniczny z ponad 20 letnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenie Osób Chorych na Celiakię i na Diecie Bezglutenowej oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci przy Centrum Zdrowia Dziecka. Specjalizuje się w terapii żywieniowej dla osób z insulinoopornością i cukrzycą 2 oraz w chorobach autoimmunologicznymi i niedoczynności tarczycy. Poszukuje przyczyn nadwagi i złego samopoczucia w diecie i stylu życia.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.