GINEKOLOG


ginekolog dobry polecany warszawa


Ginekolog – specjalista dla małych i dużych kobiet

W ramach oferty ginekologicznej, MediPark troskliwie zabezpiecza potrzeby  małych Kobietek i dorosłych Kobiet.

Wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny gwarantują naszym Pacjentkom pełną diagnostykę chorób dziewczęcych i kobiecych. Podchodzimy do każdej Pacjentki indywidualnie zapewniając również kompleksowy
zakres usług. Każdy ze współpracujących z naszym centrum medycznym ginekologów to polecany specjalista – ginekolog o szerokiej wiedzy, bogatym doświadczeniu oraz doskonałym podejściu do Pacjentki.

Ginekologia kobiet:

 • konsultacje
 • badania diagnostyczne
 • prowadzenie ciąży
 • USG 3D/4D
 • diagnostyka prenatalna:
 • badania laboratoryjne
 • dietetyka
 • fizjoterapia dla kobiet w ciąży i w połogu  > DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • pakiety dla kobiet w ciąży  > DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ginekolog onkolog

to podspecjalność ginekologii, która zajmuje się wykrywaniem i leczeniem chorób onkologicznych żeńskich narządów płciowych.

Wskazaniem do wizyty u ginekologa onkologicznego może być podejrzenie zmian o podłożu onkologicznym (guzów, nowotworów). Może ono pojawić się w oparciu o  nieprawidłowy wynik cytologii.

Do najczęstszych schorzeń z zakresu ginekologii onkologicznej zaliczyć można m.in.:

 • mięśniaki macicy,
 • nowotwory pochwy
 • polipy trzonu macicy,
 • torbiele okołojajowodowe,
 • rak jajnika lub jajowodu,
 • rak szyjki macicy;
 • nowotwór endometrium.

W centrum medycznym MediPark przyjmuje polecany przez Pacjentki ginekolog onkolog. Nasz specjalista odznacza się bogatym doświadczeniem w diagnozowaniu i leczeniu zmian onkologicznych oraz wysoką empatią w stosunku do swoich Pacjentek.


TEST PANORAMA

Wykonywany do 9 tygodnia ciąży jako nieinwazyjne przesiewowe badanie genetyczne. Rezultatem badania jest spersonalizowany wynik punktowy pozwalający oszacować potencjalne ryzyko wystąpienia u dziecka schorzeń genetycznych takich jak zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera.TEST PAPPA

Wykonywany pomiędzy 10 a 14 tygodniem ciąży jako badanie przesiewowe głównie w kierunku zespołu Downa, zespołu Edwardsa i zespołu Patau. Składa się z oceny biochemicznych parametrów krwi matki i parametrów ultrasonograficznych płodu.


SPECJALIZACJA

GINEKOLODZYDr

Jolanta Szufladowicz – Woźniak


Specjalista I i II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Odbyła praktyki zagraniczne w szpitalach uniwersyteckich w Rotterdamie i w Bernie. Uczestniczyła również w stażach zagranicznych w Queen Charlotte’s Maternity Hospital oraz w King’s College Hospital w Londynie.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu ośrodkach medycznych. W Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa- Mokotów, w Instytucie „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka”- Poradnia Ginekologii Dziecięcej. Następnie zaczęła pracę w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie na stanowisku Zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczego.

Poza ogromnym doświadczeniem zawodowym Pani Doktor jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą z fantastycznym podejściem do Pacjentek.
Dr

Ewa Zwolińska


Ginekolog, położnik.
Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny będąc wielokrotną stypendystką i stażystką ośrodków zagranicznych (Włochy, Indie, Tanzania). Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat Fetal Medicine
Foundation z Londynu do wykonywania badania USG w 11 – 13 tygodniu ciąży z oceną przezierności karkowej i kości nosowej oraz testów PAPPA.
Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej, wykonywaniu badań USG (również 3D i 4D) oraz ginekologią zachowawczą.
Lek. med.

Andrzej Iwaniuk


Specjalista ginekolog położnik.
Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie.
Dr n.med.

Cezary Wojtyła


Specjalista położnictwa i ginekologii. Jest członkiem zespołu Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa SPSK im. Prof. W. Orłowskiego przy ulicy Czerniakowskiej 231 w Warszawie. Posiada certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników uprawniający do wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie, jak również certyfikat specjalistyczny PTGiP w zakresie badań ultrasonograficznych gruczołu piersiowego. Posiada także certyfikat International Ovarian Tumour Analysis poświadczający umiejętności w diagnostyce guzów jajnika oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy.  Zajmuje się między innymi: diagnostyką i leczeniem endometriozy; przygotowaniem do ciąży; prowadzeniem ciąży fizjologicznej i wysokiego ryzyka; profilaktyką i diagnostyką onkologiczną; wykonuje USG ginekologiczne i położnicze oraz USG gruczołu piersiowego.

Dr

Maciej Byrczak


Specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje doświadczenie zdobywa w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie.
W trakcie swojej dotychczasowej pracy odbył kliniczny staż zagraniczny w Chelsea & Westminster Hospital w Londynie.
Na co dzień zajmuje się prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz powikłanej, wykonuje badania USG położnicze i ginekologiczne.
Udziela porad antykoncepcyjnych oraz okołomenopauzalnych.
Posiada certyfikat IOTA (ultrasonograficzna ocena jajników), w trakcie zdobywania certyfikatu FMF oraz USG PTGIP. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa.
Dr n.med.

Leszek Gmyrek


Doktor nauk medycznych w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej

W mojej pracy najbardziej cenię możliwość edukacji i profesjonalnej opieki zdrowotnej kobiet na każdym etapie ich życia. Wiem, jak ważne jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas spotkania z lekarzem, dlatego staram się podejść do każdego tematu kompleksowo.

Jestem ordynatorem oddziału ginekologii i położnictwa w szpitalu powiatowym przy ul. Batorego w Otwocku, wcześniej zaś byłem Kierownikiem Oddziału Ginekologii w Szpitalu im. Św. Rodziny. Od wielu lat skupiam się na edukowaniu młodego pokolenia lekarzy, przez co wspólnie możemy podnieść poziom świadczenia usług medycznych w naszym kraju. Jestem również członkiem Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Posiadam certyfikaty USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz FMF.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.