GINEKOLOG


https://www.medipark.pl/wp-content/uploads/2016/08/ginekologia.jpg


Ginekolog – specjalista dla małych i dużych kobiet

W ramach oferty ginekologicznej, MediPark troskliwie zabezpiecza potrzeby  małych Kobietek i dorosłych Kobiet.

Wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny gwarantują naszym Pacjentkom pełną diagnostykę chorób dziewczęcych i kobiecych. Podchodzimy do każdej Pacjentki indywidualnie zapewniając również kompleksowy
zakres usług.

Ginekologia kobiet:

 • konsultacje
 • badania diagnostyczne
 • prowadzenie ciąży
 • USG 3D/4D
 • diagnostyka prenatalna:
 • badania laboratoryjne
 • dietetyka
 • fizjoterapia dla kobiet w ciąży i w połogu  > DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • pakiety dla kobiet w ciąży  > DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TEST PANORAMA

Wykonywany do 9 tygodnia ciąży jako nieinwazyjne przesiewowe badanie genetyczne. Rezultatem badania jest spersonalizowany wynik punktowy pozwalający oszacować potencjalne ryzyko wystąpienia u dziecka schorzeń genetycznych takich jak zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera.TEST PAPPA

Wykonywany pomiędzy 10 a 14 tygodniem ciąży jako badanie przesiewowe głównie w kierunku zespołu Downa, zespołu Edwardsa i zespołu Patau. Składa się z oceny biochemicznych parametrów krwi matki i parametrów ultrasonograficznych płodu.


SPECJALIZACJA

GINEKOLODZYDr

Jolanta Szufladowicz – Woźniak


Specjalista I i II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Odbyła praktyki zagraniczne w szpitalach uniwersyteckich w Rotterdamie i w Bernie. Uczestniczyła również w stażach zagranicznych w Queen Charlotte’s Maternity Hospital oraz w King’s College Hospital w Londynie.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu ośrodkach medycznych. W Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa- Mokotów, w Instytucie „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka”- Poradnia Ginekologii Dziecięcej. Następnie zaczęła pracę w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie na stanowisku Zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczego.

Poza ogromnym doświadczeniem zawodowym Pani Doktor jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą z fantastycznym podejściem do Pacjentek.
Dr n. med.

Jerzy Zwoliński


Specjalista ginekolog położnik.
Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie.
Wybitny specjalista ultrasonografii. Posiada certyfikaty: Fetal
Medicine Foundation, Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Sekcji Terapii Płodu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Fundacji Niemiecko-Polskiej ‘Edukacja w Położnictwie i Ginekologii’ w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej
i terapii płodu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, patologii ciąży, terapii płodu, powikłań położniczych oraz kolposkopii.
Wykładowca na kursach ultrasonograficznych oraz konferencjach naukowych.
Dr

Ewa Zwolińska


Ginekolog, położnik.
Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny będąc wielokrotną stypendystką i stażystką ośrodków zagranicznych (Włochy, Indie, Tanzania). Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat Fetal Medicine
Foundation z Londynu do wykonywania badania USG w 11 – 13 tygodniu ciąży z oceną przezierności karkowej i kości nosowej oraz testów PAPPA.
Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej, wykonywaniu badań USG (również 3D i 4D) oraz ginekologią zachowawczą.
Lek. med.

Andrzej Iwaniuk


Specjalista ginekolog położnik.
Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie.

Lek. med.

Cezary Wojtyła


Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W 2016 roku uzyskał z wyróżnieniem stopień doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej „Zachowania zdrowotne kobiet ciężarnych w Polsce i ich wpływ na parametry urodzeniowe i stan noworodka po porodzie z uwzględnieniem wybranych wskaźników hematologicznych”.

Obecnie jest członkiem zespołu I Kliniki Położnictwa i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. W. Orłowskiego CMKP przy ulicy Czerniakowskiej 231 w Warszawie, gdzie prowadzi specjalizację. Jest to ośrodek trzeciego stopnia referencyjności, zajmujący się najbardziej skomplikowanymi przypadkami z zakresu patologii ciąży i ginekologii.

Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii, zajmującymi się wpływem różnych czynników na przebieg ciąży a także profilaktyką, diagnostyką i leczeniem raka szyjki macicy. Wyniki pracy naukowej, którą prowadzi zostały również zaprezentowane na Kongresach naukowych między innymi w Kopenhadze, Londynie, Saint Julian’s na Malcie czy w San Francisco.

Stale podnosi swoje kwalifikacje między innymi poprzez udział w szkoleniach i konferencjach krajowych i zagranicznych. Uczestniczył również w wielu stażach krajowych i zagranicznych, między innymi na Uniwersytecie Aberdeen w Szkocji.

Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników uprawniający do wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie.

Posiada również Certyfikat IOTA – International Ovarian Tumour Analysis poświadczający umiejętności w diagnostyce guzów jajnika.

Zajmuje się:

 • doborem środków antykoncepcyjnych
 • poradnictwem prekoncepcyjnym
 • prowadzeniem ciąż fizjologicznych
 • leczeniem zaburzeń miesiączkowania
 • profilaktyką onkologiczną
 • opieką nad kobietami w okresie około- i pomenopauzalnym
 • leczeniem infekcji dróg rodnych
 • diagnostyką i leczeniem endometriozy
 • wykonuje USG ginekologiczne i położniczeLek. med.

Lidia Korczyńska


Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła staż w szpitalu im prof. Orłowskiego w Warszawie. Specjalizacje z ginekologii i położnictwa rozpoczęłam w 2015 roku. Aktualnie pracuje w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem ciąż fizjologicznych, diagnostyka i leczeniem schorzeń ginekologicznych i poradnictwem antykoncepcyjnym. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu diagnostyki ultrasonograficzne, patologii ciąży, uroginekologii.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.