ALERGOLOG


https://www.medipark.pl/wp-content/uploads/2016/07/alergia-dziecieca.jpg


Alergolog na pomoc dla Twojego dziecka

Alergie u dzieci często są trudne do zdiagnozowania. Ich objawy, mylone z przeziębieniem, mogą sprawić, że obrana przez Ciebie droga leczenia nie będzie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Wówczas odpowiedź na przyczynę męczącego kataru czy nawracających stanów zapalnych pomoże Ci znaleźć alergolog.

Alergia to wyolbrzymiona reakcja organizmu na substancje wchodzące w skład pokarmu, powietrza czy będące efektem użądleń przez owady. Alergie mogą być nabyte lub dziedziczne, jednak alergolog dziecięcy alarmuje, aby nigdy nie bagatelizować towarzyszącym ich objawów.

Alergolog dla dzieci to specjalista, który przeprowadzi diagnostykę, w razie konieczności wykona testy, a na koniec wskaże Ci drogę skutecznej terapii. Jej celem jest przede wszystkim wyeliminowanie przykrych objawów alergii i złagodzenie ich przebiegu w przyszłości.

Nasz alergolog dla dzieci pomoże Ci wyjaśnić przyczynę m.in.:

  • nawracającego zapalenia oskrzeli,
  • astmy oskrzelowej,
  • kataru siennego,
  • nawracającego zapalenia krtani i uszu,
  • płynu w uszach,
  • biegunki,
  • zapalenia spojówek.

Twoja pociecha zasługuje na wszystko to, co najlepsze, dlatego jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nami i dokonaj zapisu – nasz alergolog pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.


LEKARZE

ALERGOLODZYDr n.med.

Agnieszka Mazur


Specjalista pediatrii i alergologii, doktor nauk medycznych. Od 2002 r. pracownik Kliniki Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku starszego asystenta. Wieloletni nauczyciel akademicki.Dr n.med.

Ewa Urbanek – Jóźwik


Specjalista I stopnia pediatrii, specjalista II stopnia alergologii oraz chorób płuc. Wieloletni pracownik Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce Zdroju.


logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.