DERMATOLOGdermatolog dziecięcy mokotów, dobry dermatolog warszawa


Dermatolog to specjalista, który zajmuje się schorzeniami skóry i jej przydatków (włosów, paznokci) oraz niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, ujawniającymi się przede wszystkim na skórze. Specjalista przyjmujący w naszej przychodzi ma wiedzę oraz kompetencje do diagnozowania, różnicowania oraz leczenia wielu chorób o podłożu dermatologicznym. To także specjalista diagnozujący i leczący uczulenia skórne niezależnie od sposobu ich manifestacji.

Do dermatologa zapraszamy w celu diagnozowania i leczenia:

  • chorób łojotokowych skóry (trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, zapalenie łojotokowe skóry),
  • chorób alergicznych skóry (atopowe zapalenie skóry, wyprysk, pokrzywka),
  • chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybic skóry,
  • zmian barwnikowych.

Dermatolog przeprowadzi wywiad i niezbędne badania, na podstawie których dokona rozpoznania schorzenia i wybierze odpowiednią metodę leczenia.

Potrzebny Państwu dobry dermatolog? A może specjalista, który zdiagnozuje lub wykluczy uczulenia skórne? Centrum medyczne MediPark ma przyjemność współpracować z doświadczonym i wykwalifikowanym dermatologiem – specjalistą od chorób i uczuleń skórnych.


LEKARZE

DERMATOLODZYDr

Małgorzata Niemojewska


Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznnej. Posiada specjalizację z dermatologii-wenerologii. Swoje doświadczenie zdobyła w szpitalu dermatologicznym na Lesznie oraz w Klinice Dermatologii w szpitalu MSWiA na Wołoskiej jak również przez kilka lat w Poradni Profilaktyczno-Leczniczej w szpitalu zakaźnym zajmując się ludźmi zakażonymi HIV.
Dr

Robert Jasudowicz


Absolwent Akademia Medycznej w Bydgoszczy.
Uzyskał z wyróżnieniem specjalizację pierwszego stopnia w zakresie dermatologii
i wenerologii w roku 1999. Od 2004 roku prowadzi indywidualną praktykę lekarską.

Obszar zainteresowań: nowe rozwiązania terapeutyczne (prenumerator serwisu FirstWord PHARMA), diagnostyka i leczenie w dermatologii. Leczone choroby: choroby skóry (w szczególności trądzik młodzieńczy i różowaty, atopowe zapalenie skóry, wyprysk, łojotokowe zapalenie skóry, łupież, opryszczkę, półpasiec, etc.), choroby przenoszone drogą płciową (STDs), profilaktyka czerniaka – dermatoskopowa ocena znamion skórnych.

Leczy pacjentów od 6 roku życia. Prowadzi konsultacje pacjentów w języku polskim i angielskim.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.