KARDIOLOG


kardiolog dla dorosłych warszawa


Zadbaj o serce swojego dziecka, przeprowadzając z kardiologiem konsultacje prywatnie

Jeśli Twoja pociecha skarży się na duszności, szybko się męczy, odczuwa bóle w klatce piersiowej, nie czekaj i odwiedź specjalistę, jakim jest kardiolog dziecięcy. Te objawy najczęściej świadczą o chorobach serca, które – nieleczone – mogą mieć poważne konsekwencje. W takim przypadku zgłoś się prywatnie na specjalistyczne konsultacje, podczas których kardiolog dziecięcy przeprowadzi wstępną diagnostykę i niezbędne badania, które będą podstawą do podjęcia dalszych kroków.

Kardiolog dziecięcy zajmie się Twoją pociechą także w przypadku wad wrodzonych serca. Jeśli więc przy urodzeniu dziecka stwierdzono szmery organiczne, słyszysz świsty w czasie oddechu czy może widzisz inne objawy wskazujące na rozwój zdiagnozowanych wcześniej chorób serca, nie zwlekaj z wizytą.


LEKARZE

KARDIOLODZYDr n.med.

Monika Brzezinska


Doktor nauk medycznych, specjalista w dziedzinie pediatrii i kardiologii dziecięcej. Starszy asystent Kliniki Kardiologii Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń rytmu serca u dzieci. Przeprowadza konsultacje w zakresie pediatrii i kardiologii dziecięcej.
Dr

Piotr Perdeus


Specjalista I stopnia w zakresie pediatrii oraz II stopnia w zakresie pediatrii i kardiologii.
Dr n. med.

Jacek Skiendzielewski


Doktor nauk medycznych, specjalista w dziedzinie pediatrii i kardiologii dziecięcej. Wieloletni pracownik Kliniki Kardiologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykonuje badania echokardiograficzne u dzieci oraz przeprowadza konsultacje z zakresu kardiologii dziecięcej.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.