REHABILITACJA POURAZOWA
Rehabilitacja pourazowa

Rehabilitacja dla dorosłych pomaga przywrócić funkcje organizmu, które zostały uszkodzone lub utracone w wyniku przebytego:

  • urazu kręgosłupa lub czaszki,
  • udaru mózgu,
  • utraty kończyn,
  • chorób zwyrodnieniowych stawów,
  • nowotworu i innych.

Oferowana i przeprowadzana przez nas kompleksowo rehabilitacja dla dorosłych opiera się o rozległy, szczegółowy wywiad lekarski, obejmuje szereg badań i ma na celu zaproponowanie oraz wdrożenie planu leczenia, który będzie najbardziej skuteczny dla indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.


REHABILITANCIMgr

Magdalena Szulecka


Magister fizjoterapii. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ocena prawidłowego funkcjonowania narządu ruchu u dzieci i młodzieży.

Kompleksowa diagnostyka i terapia wad postawy i skolioz u dzieci i młodzieży.

Rehabilitacja w zaburzeniach neurologicznych i ortopedycznych u dzieci i młodzieży z wykorzystaniem elementów terapii PNF i terapii tkanek miękkich

Gimnastyka ogólnorozwojowa, rehabilitacja pourazowa.
Mgr

Klaudia Zielińska


Magister fizjoterapii.

Studia I-go stopnia ukończyła na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy oraz II-go stopnia w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

W fizjoterapii skupia się na holistycznym podejściu do ciała pacjenta, wykorzystując aktualną wiedzę
zdobytą na licznych szkoleniach. Pracuję z pasją i dużym zaangażowaniem. W pracy bazuje głównie na terapii tkanek miękkich, specjalizuje się w zwalczaniu dolegliwości bólowych ciała, wynikających z różnego rodzaju przeciążeń, urazów czy stresu. Prowadzi również ćwiczenia ogólnousprawniające oraz masaże.

Jest także certyfikowaną specjalistką od Kobido – japońskiego masażu liftingującego twarzy, który poprzez pracę na tkankach miękkich: twarzy szyi i dekoltu powoduje podniesienie owalu twarzy, redukcję zmarszczek a przy tym głęboki relaks.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.