GASTROENTEROLOG


gastroenterolog warszawa, gastroenterolog dziecięcy


Gastroenterolog

Gastroenterolog zajmuje się czynnościami i schorzeniami układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych.

Do lekarza tej specjalizacji zapraszamy w celu leczenia następujących schorzeń:

 • zaparcia,
 • biegunki,
 • nietrzymanie stolca,
 • krwawienie z przewodu pokarmowego,
 • bóle brzucha,
 • niedobór masy ciała,
 • choroba wrzodowa żołądka,
 • choroba refluksowa przełyku,
 • schorzenia wątroby.

W ramach wsparcia gastrologicznego i gastroenterologicznego oferujemy również pomoc w zakresie chorób metabolicznych. Lekarz chorób metabolicznych zapewnia kompleksową diagnostykę oraz terapię pacjentów.


Gastrolog, gastroenterolog dziecięcy – Warszawa

MediPark to wiodący prywatny ośrodek specjalizujący się w diagnostyce i terapii pacjentów z problemami gastrologicznymi i gastroenterologicznymi. Nasza palcówka to miejsce, w którym na profesjonalną pomoc mogą liczyć zarówno dorośli, jak i najmłodsi pacjenci.

Polecany gastrolog dziecięcy – Warszawa

Rodziców poszukujących wsparcia polecanego gastrologa dziecięcego lub lekarza chorób metabolicznych na terenie miasta Warszawa zapraszamy do skorzystania z opieki medycznej oferowanej przez nasz ośrodek. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w zakresie gastroenterologii dziecięcej. Na stałe z naszym ośrodkiem współpracuje m.in.:

– Dr Szarszewski – gastrolog

Twoja pociecha zasługuje na radosne dzieciństwo bez bólu. Dlatego jeszcze dzisiaj umów wizytę – gastrolog jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na pierwszą konsultację oraz dogodne terminy wizyt. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów z zakresu gastrologii oraz gastroenterologii jest poparta dostępem do nowoczesnej aparatury diagnostycznej. To w sposób znaczący ułatwia i przyspiesza postawienie trafnej diagnozy przekładając się na możliwość rozpoczęcia skutecznego leczenia.

Tam, gdzie poszukiwany jest polecany gastrolog dziecięcy lub gastroenterolog dziecięcy ośrodek MediPark oferuje swoją pomoc i wsparcie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu pierwszej konsultacji w naszym gabinecie.

LEKARZE

GASTROENTEROLODZYDr n. med.

Małgorzata Łyszkowska


Specjalista chorób dzieci, gastroenterolog, transplantolog.

Wieloletni pracownik Kliniki Gastroenterologii Hepatologii i Żywienia Instytutu „Centrum Zdrowia Dziecka”. Obecnie konsultant Kliniki Chirurgii I Transplantacji Narządów w „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Zajmuje się konsultacjami pediatrycznymi, dotyczącymi chorób przewodu pokarmowego i leczenia żywieniowego.
Prof. nadzw. dr hab.

Konrad Kamil Hozyasz


Prof. nadzw. dr hab. med. Kamil K. Hozyasz od wielu lat zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem dzieci z:

 1. Chorobami przewodu pokarmowego (celiakia, alergia pokarmowa, refluks żołądkowo-przełykowy, zaparcia, bóle brzucha, zapalenia i przewlekłe zakażenia)
 2. Niedożywieniem i niedoborami witamin oraz mikroelementów
 3. Zaburzeniami układu odpornościowego i nawracającymi infekcjami dróg oddechowych
 4. Autyzmem i zaburzeniami z kręgu autyzmu z problemami jelitowymi
 5. Wrodzonymi zaburzeniami metabolizmu.

Pomaga rodzicom najmłodszych pacjentów  w ustaleniu  w pełni dostosowanego do ich potrzeb, spersonalizowanego,  sposobu żywienia i wspierania rozwoju psychosomatycznego.

Prof. Hozyasz jest autorem ponad 200 prac naukowych, opublikowanych w wiodących polskich i zagranicznych czasopismach, jak m.in. PLOS One, American Journal of Gastroenterology, Molecular Neurobiology i Clinical Genetics. Do części prac poświęconych celiakii i nietolerancji glutenu, autyzmowi, żywieniu i wrodzonym wadom u dzieci jest zapewniony wolny dostęp dla wszystkich zainteresowanych.

Artykuły
Dr hab. n. med.

Adam Szarszewski


Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku.
Specjalista pediatrii I i II stopnia. Specjalista gastroenterologii i gastroenterologii dziecięcej.

Od 1987 roku pracownik Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie Kierownik Katedry Medycyny Społecznej i zastępcą Dyrektora Pierwszej Szkoły Doktorskiej GUMed. Kierownik pracowni Endoskopii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Członkostwo w Towarzystwach Naukowych.

Konsultuje pacjentów w zakresie gastroenterologii dziecięcej, a szczególnie zagadnieniami zaparć, zespołów złego wchłaniania, celiakii, zapaleń żołądka i dwunastnicy, refluksu żołądkowo-przełykowego i dwunastniczo-żołądkowego, zaburzeń motoryki górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.