ORTOPEDA


ortopeda warszawa mokotów


Ortopeda

Ortopeda prowadzi konsultacje i zapewnia kompleksową opiekę związaną z rozpoznawaniem oraz eliminowaniem nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu, będących wynikiem wad wrodzonych lub nabytych, urazów czy chorób. Na podstawie diagnozy, wdraża leczenie farmakologiczne lub obejmujące odpowiednio dobrane zabiegi z zakresu fizjoterapii. Ponadto ortopeda przeprowadza także operacje chirurgiczne, jeżeli dotyczą one narządów ruchu. Do tego specjalisty zgłaszają się osoby nie tylko po urazach, ale także zmagające się z bólami kręgosłupa czy reumatyzmem, dlatego ortopeda to lekarz o bardzo szerokiej specjalizacji.

Lekarz tej specjalizacji diagnozuje i leczy :

  • wady postawy,
  • płaskostopie,
  • koślawość,
  • szpotawość,
  • nieprawidłowy chód,
  • stany po urazach kości.

Nasze centrum medyczne znajduje się na terenie dzielnicy Mokotów, gdzie można umówić się na wizytę do ortopedy.


LEKARZE

ORTOPEDZIDr

Waldemar Przybysz


Specjalista ortopeda, traumatolog dziecięcy

Pracownik Kliniki Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. Adama Grucy.
Dr

Maciej Ozonek


Ortopeda dziecięcy, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Zawodowo zainteresowany leczeniem wad nabytych i wrodzonych stóp u dzieci i młodzieży (m.in. stopa końsko szpotawa, wrodzona stopa płasko koślawa (CVT), stopa płasko koślawa statyczna, paluch koślawy, deformacje palców, koalicja stępu, niestabilność stawu skokowego), ponadto zajmuje się szeroko pojętą ortopedią dziecięcą oraz urazami narządu ruchu. Wykonuje badania USG narządu ruchu do 18 roku życia.

Studia ukończył w 2008 roku na I Wydziale Lekarskim WUM, a specjalizację rozpoczął w 2009 roku w   Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2011 r. pracował na Oddziale Ortopedyczno Urazowym Szpitala im. prof. J. Bogdanowiczna  w Warszawie, gdzie ukończył specjalizację w 2016 roku. Od 2018 roku ortopeda konsultant Szpitala Dziecięcego im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym k. Warszawy.

Oprócz tego doświadczenie zawodowe zdobył m.in. na stażach w UIHC (Iowa City) oraz  Orthopädische Spital Speising  (Wiedeń).logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.