MASAŻ
Masaż w Medipark w Warszawie

Masaż jest to zabieg, który poprzez dotyk i ucisk wzbudza w organizmie reakcje fizjologiczne. Dzięki masażowi jest pobudzany układ krwionośny, nerwowy czy oddechowy. Masaż zmniejsza napięcie mięśniowe, likwiduje dolegliwości bólowe, ujędrnia skórę, odżywia i poprawia nastrój.
W Medipark oferujemy masaże klasyczne i relaksacyjne wykonywane przez doświadczonych fizjoterapeutów. Masaże mogą być wykonane na określonym odcinku ciała – np. masaż pleców, kończyn, szyi czy masaż całego ciała.

Masaż klasyczny jest zalecany dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, mają mało ruchu lub wykonują pracę, która powoduje różnego rodzaju przeciążenia i dolegliwości bólowe.

Masaż relaksacyjny jest dedykowany osobom, które chcą się pozbyć napięć, stresu i po
prostu głęboko się zrelaksować.

Podaruj sobie odrobinę relaksu i odprężenia, zadbaj o bolące plecy.
Nie zwlekaj. Zapisz się na masaż do MediPark tel.: 22 32 91 300


MASAŻYŚCIMgr

Magdalena Szulecka


Magister fizjoterapii. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ocena prawidłowego funkcjonowania narządu ruchu u dzieci i młodzieży.

Kompleksowa diagnostyka i terapia wad postawy i skolioz u dzieci i młodzieży.

Rehabilitacja w zaburzeniach neurologicznych i ortopedycznych u dzieci i młodzieży z wykorzystaniem elementów terapii PNF i terapii tkanek miękkich.

Gimnastyka ogólnorozwojowa, rehabilitacja pourazowa.
Mgr

Klaudia Zielińska


Magister fizjoterapii.

Studia I-go stopnia ukończyła na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy oraz II-go stopnia w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

W fizjoterapii skupia się na holistycznym podejściu do ciała pacjenta, wykorzystując aktualną wiedzę
zdobytą na licznych szkoleniach. Pracuję z pasją i dużym zaangażowaniem. W pracy bazuje głównie na terapii tkanek miękkich, specjalizuje się w zwalczaniu dolegliwości bólowych ciała, wynikających z różnego rodzaju przeciążeń, urazów czy stresu. Prowadzi również ćwiczenia ogólnousprawniające oraz masaże.

Jest także certyfikowaną specjalistką od Kobido – japońskiego masażu liftingującego twarzy, który poprzez pracę na tkankach miękkich: twarzy szyi i dekoltu powoduje podniesienie owalu twarzy, redukcję zmarszczek a przy tym głęboki relaks.logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.