STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

W leczeniu dzieci najważniejsze jest podejście lekarza – to, w jaki sposób potrafi zachęcić dziecko do współpracy i zyskać zaufanie. Prawidłowe rozpoczęcia leczenia rzutuje na wiele lat przyszłej współpracy. Na kilku pierwszych wizytach staramy się zaprzyjaźnić z młodym pacjentem. Wykonujemy tylko przyjemne zabiegi typu: lakierowanie, polerowanie czy lakowanie. Wszystko po to, żeby mały pacjent opuścił nasz gabinet z uśmiechem na ustach i z takim samym uśmiechem do nas wrócił.

Stomatolog dziecięcy podpowiada: JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO DO WIZYTY?

Szanowny Rodzicu! Zaufaj nam!
Rozmawiaj! Opowiedz dziecku o dentyście i jego pracy. Pamiętaj, że technologia poszła w ostatnich latach znacząco do przodu i wiele zabiegów dawniej nieprzyjemnych to już przeszłość. Nie mów o bólu. Nie używaj zwrotów w rodzaju “to nie będzie bolało”. Z psychologicznego punktu widzenia jest to bowiem dla dziecka sygnał, że coś tu jednak może być nie tak. Pierwsze odwiedziny powinny być dla dziecka całkowicie niezobowiązujące.

Pierwsza wizyta adaptacyjna powinna mieć miejsce już w PIERWSZYM ROKU ŻYCIA dziecka. Rodzic może uzyskać wiele niezbędnych informacji jak dbać o higienę jamy ustnej swojej pociechy przez kolejne lata. Na wizytę adaptacyjną wybierz odpowiednią porę dnia. Najlepsze są godziny poranne lub wczesnopopołudniowe, kiedy dziecko jest wypoczęte. Nasi specjaliści umiejętnie oswoją Twoją pociechę z gabinetem.

Nagroda! Drobny upominek w czasie pierwszej i kolejnych wizyt świetnie pieczętuje nawiązaną przyjaźń. Pamiętaj, że maluch który raz nam zaufa, będzie na długo naszym ulubionym pacjentem. I najważniejsze! Będzie miał zdrowe zęby!

Stomatolog dziecięcy – Warszawa

Rodziców poszukujących bardzo dobrego stomatologa dziecięcego na terenie miasta Warszawa zapraszamy do skorzystania z oferty usług stomatologicznych w Centrum Medycznym MediPark.

NASI LEKARZELEK. DENT.

AGATA ROGÓLSKA


Endodoncja mikroskopowa, wybielanie zębów, stomatologia dziecięca.

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Od początku kariery zawodowej priorytetem dla niej jest rozwój, który realizuje szczególnie w kierunku endodoncji mikroskopowej. Uczestniczy w szkoleniach u pionierów endodoncji w Polsce. Podczas wizyt stosuje nowoczesne metody znieczuleń w trosce o komfort pacjentów, w szczególności najmłodszych. Doświadczenie w pracy z dziećmi pozyskała pracując podczas studiów jako opiekun na koloniach. Mali pacjencji bywają rozbrajająco szczerzy i mają w sobie pełno radości – to zaszczyt zyskać u takiego małego człowieka zaufanie. Wykonuje wszelkie procedury stomatologii dziecięcej, również w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu. U dorosłych prowadzi leczenie zachowawcze, zabiegi profilaktyczne oraz bezpieczne wybielanie zębów. Podczas konsultacji z przeglądem przedstawia kompleksowy plan leczenia, w którym krok po kroku omawia wszystkie możliwości współpracy i związane z nimi koszty.
LEK. DENT.

NATALIA GISKA


Stomatologia zachowawcza, wybielanie zębów, stomatologia dziecięca.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Moją pasją jest stomatologia dziecięca oraz zachowawcza. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach, gdzie stale podnoszę swoje kwalifikacje. Na codzień pracuję w lupach. Dzięki pracy w powiększeniu jestem w stanie zająć się pacjentem z jeszcze większą dbałością.

Bardzo cenię sobie współpracę z małymi dziećmi. Staram się sprawiać aby czuli się w gabinecie jak najbardziej komfortowo. Największą satysfakcję sprawia mi uśmiechnięty po zabiegu mały pacjent!

Interesuję się też medycyną estetyczną. Staram się rozwijać w tym kierunku. Obecnie odbywam dwuletni kurs w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować, czytać książki i chodzić do teatru.GALERIA ZDJĘĆ


logo Medi Park

DANE FIRMY

Medipark Sp. z o.o.

Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
E-mail: [email protected]

Copyright by MediPark 2016. All rights reserved.